Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá (9-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Newsletter

Přihlaste svůj e-mail k zasílání novinek a akcí.
Už nic nezmeškáte!

  1. Úvod
  2. Magická moc Kabbalah (Kabala)
Magická moc Kabbalah (Kabala)


Mystické učení
duchovního světa Kabbalah (neboli kabala) pochází z Izraele.
Ke zkoumání našeho světa používáme přírodní vědy jako je fyzika, chemie a biologie. Ale přírodní vědy studují pouze fyzický svět, který vnímáme našimi smysly. Abychom naplno porozuměli světu, ve kterém žijeme, potřebujeme výzkumný nástroj, schopný zkoumat skrytou oblast, kterou naše smysly nedokáží vnímat. Tímto nástrojem je moudrost kabaly.

Podle kabalistické moudrosti se realita skládá ze dvou sil či vlastností, a to touhy přijímat a touhy odevzdávat. Touha odevzdávat tvoří touhu přijímat.

Studium kabaly nám umožňuje pracovat se základními silami reality - přijímáním a dáváním - k našemu prospěchu. Nevysvětluje nám pouze plán stvoření, ale jak se můžeme sami stát konstruktéry.


Význam Kabbalah při nošení náramků

Kabbalah znamená přijmout, označuje "přijatou tradici". Náramky nosíme zápěstí levé ruky, protože levá strana je bránou pro příjem energie. Červený náramek slouží k ochraně a pro štěstí.

Nositel kabbalah náramku zachytává negativní energie proudící do těla. Červená barva je v různých kulturách považována za chránící před zlými silami. Podle Kabbalah tradice si uvázáním červeného náramku kolem zápěstí nositel získá ochranu před zlými silami, uhranutím, negativní energíí, předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím. Tyto náramky se staly velmi populárními a celosvětově rozšířenými.

Věštkyně radí, že nejvyšší magickou hodnotu má náramek tehdy, pokud ho dostanete darem od srdce. Chránit vás bude jen tak silně, jak vy v něj věříte.

Náramek Kabbalah si sami nesundáváme. Až se náramek sám rozváže, naznačí nám tím, že je již přehlcený negativní energií a v tu chvíli jsou vyčerpány jeho magické účinky.

Copyright © 2019 | Stylové Radosti
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.